TVD RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TVD RPG

Türkiye'nin ilk ve tek Vampir Günlükleri RPG sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alek Sam Ackles

YazarMesaj
Alek Sam Ackles
Lütfen rütbe edinin.

Alek Sam Ackles Empty
MesajKonu: Alek Sam Ackles   Alek Sam Ackles EmptyCuma Ocak 27, 2012 9:10 pm

Bugün okulda ilk günüm olacaktı ve geç kalmak istemiyordum.Hemen giyinip okul malzemelerimi alıp tren garına gidip diğer Hogwarts gidicek öğrencilerin arasına katıldım.Hepimiz bir zaman sonra trene binmiştik.Oturacak yer arıyordum birden birisi bana seslendi.''Hey sen oturacak yer arıyoran bizim yanımız boş gelebilirsin.''Demişti.Şaşırmıştım ama arkadaş edineceğim içinde heycanlanmıştım hemen yanlarına oturdum.Kızlardan biri hemen kendisini tanıtı.''Ben Ruby sanırım senin adında Rubymiş.''Diye ekleyince birden şaşırdım ve hemen cevap verdim.''Ee..Evet Benimde İsmim Ruby Adaşız Yanı''Dedim ve suskunlaşmtım.

Diğerderide kendini tanıtmıştı.''Benim adım Clohe''Diğer kızda hemen arksından ekledi.''Benim Adımda Amy''Gülümseyerek yanıtladım.''Tanıştığıma memnun oldum kızlar.''Diyerek gene sustum.

Kızlar kendi aralarında konuşuyorlardı sanırım onlarda benim gibi okula yeni gidiyorlardı.Hemen söze daldım ''Kızlar hiç sevgiliniz varmı ?''Diye sorunca kızlar biden gülümseyerek bana baktılar.''Adaşım benim sevgilim yok şuanda canım.''Dedi ve Clohe ve Amy'de cevap verdi ''Bizimde sevgilimiz yok ya senin ?''Dedimişlerdi ne diyeceğimi bilmiyordum ama son sevgilim'den de ayrılmıştım.Birden Aym'i bir şey söyledi ve irkildim.''Ruby kendin'de misin canım birşeyin yok demi ?''Diye sordu iyice telaşlandırmmak için hemen yanıt vermiştim.''Yok canım iyiyim merak etme birşeyim yok.Benimde sevgilim yok''Diğe cevap verdiğimde Hogwarts geldiğmizi anlamıştım herkez trenden inmişti ve okulun içine girmiştik.

Herkez terafa bakıyorduk ve hepimiz büyük salon'a doğru gidiyorduk nedense içimde farklı bir his vardı ilk defa ailemden uzak kalıyordum ama abim yanımda olduğu için kendimi şanslı hissediyordum.Herkesin bina ayrımı bitikten sonra hepimiz yemeklerimizi yiyip odamıza çıktık.Yine adaşım ben Clohe ve Amy ayrılmamıştık.Üstümüzü değiştirdikten sonra sohbet etmeye başlamıştık ve saat'e baktığımızda yatmamızın iyi olacağını düşünüp hepimiz yatmıştık.

Ertesi gün hepimiz derslere girmiştik ve hocalaımızla tanışmıştık.Nedense benim bir üst sınıfa geçip geçemiyeciğime şüpheleniyordum ama çok çalışırsam geçerdim.Sonunda akşam olmuş herkes ortak salon'da toplanıp yemek yedikten sonra yatmaya gitmiştik.

Birden Amy bir ses duyduğunu öyledi söyleyen kişi şöyle demiş.Amy'ye ''Kaçışın yok senin öldürmek için gelicem''Şeklindeymiş Amy'ye korkmamsı gerektiğini bizim onun yanında olduğumuzu söyledik ve hemen okul müdürü'nün yanına gidip her şeyi anlatık bize orkmamamızı ve bizi koruyacaklarını söyledikten sonra odamıza gidip tekar uymuştuk.

Not:Başka bir sitede puanlatılmıştır.Kurgu değişik sorun olmaz umarım.

Alek Sam Ackles
1 sayfadaki 1 sayfası